OfisimizBirden JaponYalı Gayrimenkul ailesine hoş geldiniz;2012 yılında kurulan Birden JaponYalı Gayrimenkul, Güzelyalı İZMİR bölgesinde faaliyet göstermektedir.

Birden JaponYalı Gayrimenkul un kurulduğu günden bugüne temel ilkesi "Gayrimenkul almak, satmak veya kiralamak isteyen kişilerin beklediği nitelikli hizmeti sunmak" olmuştur. Bu ilkeden hareketle; Birden JaponYalı Gayrimenkul danışmanları mesleki etik kurallara en üst seviyede uyan, eğitimli, güvenilir, tecrübeli ve tam donanımlı uzmanlardır.

Koşan adam Ümit SEVİNÇ Sadece Yalı Sloganı ile İZMİR Alsancak,  1.Kordon , Konak, Üçkuyular arasında Yalı Dairesi Çalışan Konusunda uzman her geçen gün bölgeye hakim olan çok hızlı satışlar gerçekleştiren profesyonel ekibi ile büyüyen Birden JaponYalı Gayrimenkul, ihtiyaçlarınız için her zaman Güveni ile sizin yanınızda.

izmirde satılık yalı, satılık yalı dairesi, kiralık yalı, kiralık yalı dairesi kısacası yalı denince aklınıza gelmek bizim hedefimiz ve başarımız olacaktır.

Ofisimiz

Çağdaş… Keyifli… Özenli…

Ofis Alanı: Sizin için özendik… Birden JaponYalı Gayrimenkul’ün ofis ortamı, müşterilerimiz ve gayrimenkul danışmanlarımıza rahat edip keyif alabilecekleri bir mekan, bilgiyi en kolay ve kapsamlı alabilecekleri alt yapı sunuyor. ofisimizde bölgenin uydu haritaları, sunumların izlenip görüşmelerin yapılabileceği rahat bir ortam sunuluyor.

Profesyoneller fark yaratır !

Profesyonel olarak teknolojiden faydalanarak Türkiye standartlarının üstünde hizmet vermeyi amaç edinmiştir.
Anlayışımız; müşterilerimizin arzuladığı ilgi ve kaliteyi ön planda tutmak, müşterilerimizi sadece satış sürecinde tanımak değil ; her an hatırlamak kaydı ile değişik sosyal aktiviteler düzenleyerek süprizlerde bulunmak.
Müşterilerimize güveni aşılamak ve satılacak gayrimenkulü Birden JaponYalı Gayrimenkul himayesine almak.
Yapılan çalışmaların tümünü şeffaf ve süratle tamamlamak, 1 numara satış sistemleri ile çok kısa sürede başarıya ulaşmak,Kurumsal ve Profesyonel Emlakçılık Anlayışı ile; Gayrimenkule Dayalı Projelere aracılık Yapmak.
Gayrimenkul Konusunda Uzman, Güvenilir ve Tecrübeli Danışmanlarımız Sizleri Memnun Etmeye Her Zaman Hazırdır.
Bizimle çalışmak isteyen ilkelerimizi benimseyen aktif insanlarla bu ipi göğüsleyeceğimize inanıyoruz.

Alıştığınız emlakçı anlayışının dışında, güven ve çözüm odaklı, müşterinin önemini kavramış ve bu doğrultuda profesyonel biçimde işini yapan uzman kadromuzla, gayrimenkul alım-satımı ve kiralanması konusunda sizlere dürüst, şeffaf ve anlaşılabilir hizmet vereceğimizi taahhüt ediyoruz.

SATAMAYACAĞIMIZ TEK ŞEY GÜVENİNİZDİR


Kazanmanın İlk Adımı Doğru Yönlendirilmektir. Hayaleriniz akılınızda kalmasın gelin hayallerinizi birlikte şekillendirelim.


Gayrimenkul pazarlama sektörüne yeni bir sistem getiren Birden JaponYalı Gayrimenkul Genç, dinamik, güler yüzlü, deneyimli, kadrosuyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

SONUNA KADAR BAŞARMANIN YOLU DOGRU VE DÜRÜST OLMAKTAN GEÇER

Hayatta kazanmanın yada kaybetmenin ötesinde birşey varsa , o da işini büyük bir tutkuyla yapmaktır!
Birden JaponYalı Gayrimenkul kurucusu Ümit Sevinç ve ilkeleriyle, her konuda danışabileceğiniz, emlak hizmeti alabileceğiniz tam güvenilir bir kuruluştur.

Sloganlarım ;

Ben daha hızlıyım. Ümit SEVİNÇ yorulmaz

 

Saygılarımızla
Birden JaponYalı Gayrimenkul
Broker / Owner
Ümit SEVİNÇ

Paylaş :

Son Eklenen İlanlar

Takip Et :